20 жовтня
2021
Варшава
Хмарно
11 °C
Хмарно
1 PLN
6,63 UAH
1 EUR
4,60 PLN
1 USD
3,96 PLN

Внаслідок аварії автобуса у Польщі загинуло 6 українців

Новини Легалізація Освіта Туризм Культура Афіша Спорт Блог
@Elliah Kontishev, 6 березня 2021
Внаслідок нічної аварії рейсового автобуса «Познань — Херсон» шестеро громадян України загинули, ще 15 шпиталізовані. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко в Twitter.
ДТП сталася в ніч з 5 на 6 березня поблизу польського міста Кашице, повідомляє видання «Кавун. City».

 

Фото: wiadomosci.onet.pl

 

На час ДТП в автобусі перебувало 57 осіб, серед яких двоє водіїв. Загалом травми різного ступеню отримали 30 пасажирів.

 

Через велику кількість травмованих та різний ступінь їх стану, пасажирів доправили до різних польських лікарень — у Перемишлі, Ярославі, Ряшеві, Рудні Малій, Пшеворську та Лабачеві. Тих же, хто не травмувався внаслідок зіткнення, тимчасово розмістили у місцевій школі. Залучали навіть гелікоптери.

 

Наразі восьмеро осіб мають серйозні травми — ушкодження голови, хребта, внутрішніх органів та кінцівок, повідомив речник служби медичної допомоги Перемишля Марек Янковський.

 

Фото: wiadomosci.onet.pl

 

Як розповідає співробітник служби з надзвичайних ситуацій Марцін Бетлея, до лікарень спочатку доставили 34 особи, втім потім 18 з них відправили до місцевого гуртожитку.

 

За інформацією Підкарпатського управління національних доріг та автомагістралей, попередня причина аварії — зіткнення автобуса з відбійниками, які саме розпочинались на цій ділянці дороги. Далі транспорт злетів у кювет та перекинувся. У цей час рейс саме прямував у напрямку Корчови.

 

Для подолання наслідків ДТП та надання допомоги потерпілим залучили понад 100 осіб рятувальників, 19 бригад медиків та поліції, повідомляє польське видання «Onet Rzeszow».

 

Фото: wiadomosci.onet.pl