20 жовтня
2021
Варшава
Хмарно
11 °C
Хмарно
1 PLN
6,63 UAH
1 EUR
4,60 PLN
1 USD
3,96 PLN

Уряд Польщі ввів обмеження для подорожуючих з-за меж ЄС: Чи стосується це українців

Новини Легалізація Освіта Туризм Культура Афіша Спорт Блог
@Elliah Kontishev, 24 червня 2021
Польський уряд ввів додаткові карантинні обмеження для мандрівників, які прибувають на територію республіки з-за меж Європейського Союзу або країн Європейської економічної зони.

Навіть у випадку, якщо подорожуючий трансфером в’їжджає до Польщі з Європи, але має країною виїзду неєвропейську державу, він теж підпадає під нові правила перетину кордону, повідомляє Bankier.pl.

 

Нові обмеження набули чинності в ніч на 24 червня.


Найголовнішим нововведенням польського уряду є обов’язковий 10-денний карантин для усіх, хто потрапляє на територію держави. Не звільняє від нього навіть негативний тест на коронавірусну інфекцію, проведений в країні відправлення.


За сім днів після приїзду в Польщу карантин з особи можуть зняти, якщо вона здала на території республіки тест на COVID-19 та отримала негативний результат.


Як пояснив заступник голови Міністерства охорони здоров’я країни Вальдемар Краска, на такі заходи влада країни пішла для того, аби не допустити розповсюдження нового штаму коронавірусу — Дельта (так званий «індійський»).


Єдина умова, за якої мандрівник звільняється від обов’язкового карантину після в’їзду до Польщі, — сертифікат про повну вакцинацію від коронавірусу вакциною, яка визнана на території Європейського Союзу.


Також під дію обов’язкового карантину не підпадають діти віком до 12 років, повідомив Вальдемар Краска.

 

Звертаємо увагу, що на мандрівників з України введені польською владою обмеження також розповсюджуються. Будь уважні та плануйте свої подорожі заздалегідь!

 

Головна світлина: Lei Jiang / Unsplash