20 жовтня
2021
Варшава
Хмарно
11 °C
Хмарно
1 PLN
6,63 UAH
1 EUR
4,60 PLN
1 USD
3,96 PLN

На кордоні з Польщею утворилися затори

Новини Легалізація Освіта Туризм Культура Афіша Спорт Блог
@Elliah Kontishev, 7 травня 2021
На кордоні між Україною та Польщею наразі спостерігається не найкраща ситуація. Там з українського боку утворилися затори.

Як повідомляється в сюжеті «ТСН.Ранок», станом на 8:00 ранку 7 травня на кордоні застрягли понад 200 автомобілів. Більшість із них — у пункті пропуску «Шегині». Також ускладнено рух й у пункті пропуску «Краківець».

 

 

Як розповідають самі невільні заручники ситуації, їм доводиться чекати по 8-10 годин, аби врешті перетнути кордон із Польщею.


Більшість мандрівників — це заробітчани, які наразі повертаються до країн Європи на роботу після Великодніх свят, а також студенти, які вертаються на навчання.


Коментуючи ситуацію, українські прикордонники розповідають, що у святкові дні черги на кордоні утворюються вже не перший рік. Тож і до ситуації, що склалася наразі, морально вони були готові. 


Пояснюючи, чому ж не можна пришвидшити пропуск громадян через кордон, у ДПСУ говорять просто — карантинні обмеження. Через пандемію коронавірусної інфекції як в Україні, так і на польській стороні витрачають багато часу на температурний скрінінґ та перевірку документів.


Речниця Львівського прикордонного загону Держприкордонслужби Ярослава Мельник припускає, що протягом вихідних черги на кордонах зникнуть.