3,96 PLN

Футбол: Українська збірна вирвала нічию в матчі з Францією

Новини Легалізація Освіта Туризм Культура Афіша Спорт Блог
@Elliah Kontishev, 24 березня 2021
Збірні Франції та України у першому кваліфікаційному матчі відбору на Чемпіонат світу-2022 розійшлися бойовою нічиєю. Перша очна зустріч на цьогорічному змаганні між суперниками завершилася з рахунком 1:1.

Зазначимо що до такого результату доклався і «динамівець» Олександр Караваєв, який віддав результативний пас. Херсонець вийшов на поле з перших хвилин матчу й продемонстрував доволі яскраву гру, пише видання «Кавун. City». Втім, давайте за логікою матчу.

Звісно з перших ще секунд протистояння ініціативу одразу ж захопили господарі поля — матч відбувався у Парижі на стадіоні «Стад де Франс». Українці й не претендували на перший номер, розуміючи, що грають проти чинних чемпіонів світу в самому розквіті їх сил.

Логіку гри від оборони підказувала й тактична побудова української національної дружини — Андрій Шевченко випустив на поле одразу трьох центральних захисників.

Попри тривалий натиск французів, українці все ж пробували свої сили й попереду. Звісно, таких моментів бувало значно менше, ніж хотілося б, але не можна сказати, що наші хлопці не намагались.

Перший гол у матчі стався на 19-й хвилині — у воротах Георгія Бущана неймовірним обвідним ударом свій автограф поставив один з лідерів збірної Франції Антуан Грізман.

Тут варто зазначити, що за умови роботи на матчі VAR-арбітра це взяття воріт не мали б зарахувати — у ситуації, яка передувала удару Грізмана його колега по команді Бенжамен Павар опинився в активному офсайді.

Попри пропущений м'яч українці не знітилися й продовжили грати від оборони, тікаючи в поодинокі контратаки. Втім перша половина гри закінчилась без жодного удару в площину воріт Уго Льоріса.

А от другий відтинок гри розпочався доволі несподівано — замість звичної вже картини перманентної атаки господарів ініціативу почали проявляти українські футболісти.

Така тактика призвела до доволі швидкого голу — на 57-й хвилині наші хлопці розіграли комбінацію на правому фланзі атаки й саме Караваєв віддав точний пас на Сергія Сидорчука. Той завдав потужного удару під ближню стійку, втім влучив у захисника, від якого м'яч по-зрадливому повільно закотився у пусті ворота французів.

Попри те, що удару забивав саме Сидорчук, автогол записали на рахунок Преснеля Кімпембе, від якого сфера і зрикошетила у ворота вже відіграного Льоріса.

Звісно ж такий хід гри не сподобався господарям поля і вони кинулися виправляти ситуацію. Попри розсип небезпечних моментів, покращити результат французи так й не змогли. Українці ж, повіривши у власні сили, стали тікати у небезпечніші контратаки й кілька разів змусили Льоріса знову похвилюватися.

Французька дружина продовжувала тиснути та контролювати м'яч, українці відбивалися, самовіддано кидаючись під удари суперника, та періодично намагаючись втекти у контрвипади.

Завдяки неймовірній вольовій грі збірна України здобула необхідне 1 очко, що дозволяє нам задуматися над тим, що і лідерів групи можна бити та виходити на першу позицію в групі.

Зазначимо, в історії очних протистоянь в офіційних матчах між Францією та Україною ця нічия стала четвертою.