20 жовтня
2021
Варшава
Хмарно
11 °C
Хмарно
1 PLN
6,63 UAH
1 EUR
4,60 PLN
1 USD
3,96 PLN

Анджей Дуда візьме участь у саміті «Кримська платформа»

Новини Легалізація Освіта Туризм Культура Афіша Спорт Блог
@Elliah Kontishev, 3 травня 2021
Польський президент Анджей Дуда заявив, що візьме участь у відкритті саміту «Кримська платформа”, яке відбудеться у серпні 2021 року.

Про це очільник польської держави заявив 4 травня, під час спільного брифінгу із президентом України Володимир Зеленським, який саме зараз перебуває з робочим візитом у Польщі, пише «Європейська правда».
 
«Президент запросив мене до себе в Україну в серпні цього року. Очевидно, запрошення буде прийняте», - сказав президент Польщі.
 
На цю заяву відреагував і Володимир Зеленський, який підтвердив, що отримав схвальну відповідь від Анджея Дуди на своє запрошення.
 
«Я дуже його чекаю з першою леді на першому саміті «Кримської платформи». Для нас це буде дуже важливо, тому що це буде перший важливий саміт, де будуть тільки наші друзі та партнери, саміт, який пов’язаний з деокупацією українського півострова Крим», - сказав президент України.
 
Нагадаємо, «Кримську платформу» ініціювали як міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини у Криму та сприяння деокупації півострова.
 
Перший саміт заплановано на 23 серпня 2021 року.