20 жовтня
2021
Варшава
Хмарно
11 °C
Хмарно
1 PLN
6,63 UAH
1 EUR
4,60 PLN
1 USD
3,96 PLN

Bar Mleczny: чому варто туди завітати та куди поділося усе молоко

Новини Легалізація Освіта Туризм Культура Афіша Спорт Блог
@Marharyta Korobova, 4 червня 2021
Чи не кожен турист, прогулюючись старими вуличками краківської старувки або  між висотками Варшави, бачив заклад громадського харчування Bar Mleczny. Чи варто відвідати таке місце та що там замовити, - розповідаємо далі.

Молочний бар - це місце, де можна швидко та бюджетно поїсти. Тут до вас не підійде офіціант у вишуканому костюмі, а замовлення слід зробити самому біля каси. В таких закладах заведено самообслуговування, а замість меню зазвичай використовують велику дошку. На ній перераховано страви та напої. Коли їжа буде готова, працівник голосно про це повідомить, але нести замовлення до свого столика теж потрібно самотужки. Не зважаючи на це, молочні бари дуже популярні в Польщі. В обідній час знайти вільний столик буде не просто. Розберемося, в чому ж їх секрет, але для початку - трохи історії.

 

Перший молочний бар під назвою «Mleczarnia Nadświdrzańska» був відкритий у Варшаві в 1896 році польським землевласником і виробником молока Станіславом Длужевським. Відвідувачам пропонували недорогі страви, приготовані з молока, яєць і борошна, а ось м'яса в меню не було. Бар припав до душі мешканцям, тому подібні заклади почали з'являтися по всій Польщі. Завдяки своїй ціновій політиці молочні бари мали попит у воєнний та повоєнний часи, їх популярність збереглася і до наших днів. 

 

Фото: pinterest.com
Фото: pinterest.com

 

У комуністичній Польщі ці заклади громадського харчування мали досить погану репутацію. Говорячи сучасними термінами, клієнтоорієнтованими назвати їх було важко. Працювали вони при заводах та інших організаціях, а за головну мету мали швидко нагодувати велику кількість людей. Тобто, це був аналог наших їдалень.

 

Зараз, звичайно, ситуація інша: персонал завжди привітний, а їжа - смачна. В меню можна знайти страви традиційної польської кухні: томатний суп, вареники, різні млинці, відбивні. Зазвичай молочні бари пропонують так звані комплексні обіди. Як то кажуть, перше, друге та компот. За такий набір доведеться заплатити лише 18-20 злотих.

 

Фото: barmlecznyjasko.business.site
Фото: barmlecznyjasko.business.site

 

Серед відвідувачів можна знайти будь-кого: студентів, пенсіонерів, туристів, "білі комірці', хіпстерів й навіть політиків та зірок. Ще одна особливість молочних барів - сідати можна за будь-яке вільне місце. Тому, якщо біля вас стоїть вільний стілець, - готуйтеся до нових знайомств.

 

І будьте готові до того, що не всі молочні бари отримали сучасний вигляд, - багато з них і досі нагадують радянські їдальні. Але все ж більшість вже виглядають не гірше за інші кафе.

 

Тож, якщо хочете швидко й смачно поїсти, відчути типову польську атмосферу, обов'язково завітайте до молочного бару!